Motociklo išperkamoji nuoma

Domitės motociklo išperkamąja nuoma? Tai yra paslauga skirta asmenims norintiems nuomotis motociklą ir tuo pačiu mokėti už jo išpirkimą per sutartą laikotarpį.

Išperkamoji motociklo nuoma  yra motociklo nuoma, kurios pabaigoje nuomojamas daiktas (motociklas) yra pilnai išperkamas. Tokiu atveju yra pasirašoma išperkamosios nuomos sutartis, pagal kurią jūs naudojatės tuo motociklu ir mokate fiksuotą mėnesinę įmoką. O nuomos sutarties pabaigoje sumokate likutinę transporto priemonės vertę, kurią pasirašant sutartį nurodo nuomotojas. Tokiu būdu jūs neįsipareigojate tęsti sutarties pasibaigus terminui. Galite atiduoti motociklą nuomotojui ir rinktis kitą, taip atsinaujindamas savo transporto priemonę.

Reikalavimai išperkamosios nuomos gavėjui

Motociklo išperkamoji nuoma turbūt greičiausias būdas išpildyti savo svajonę ir motociklą vairuoti jau šiandien. Pirmiausias ir svarbiausias reikalavimas yra pilnametystė. Tai yra sutarties pasirašymo metu klientas turi būti 18 metų amžiaus ar vyresnis. Kitas ne ką svarbesnis kriterijus yra vairuotojo pažymėjimas, kuris turi būti galiojantis. Nuomininkas taip pat turi būti dirbantis, tai yra gauti oficialias/legalias pajamas Lietuvoje. Tai gali būti darbas pagal darbo sutartį, individuali veikla. Kai kuriais atvejais yra priimtinos ir kitos pajamos. Taip pat dirbantys užsienyje gali kreiptis išperkamosios nuomos, tačiau tam reikalingi papildomi pajamas patvirtinantys dokumentai iš tos valstybės, kurioje jis dirba.